google-premier-partner

Google Premier Partner

Google Premier Partner – Crabs Media

2007 yılından günümüze kadar çalışmalarını sürdürmekte olan Crabs Media, profesyonel ve sertifika sahibi uzman ekibi ile sizlere çözümler sunmaya devam etmektedir. Crabs Media, müşterilerinin iş hedeflerini gerçekleştirmelerinde ihtiyaç duydukları kaliteli dijital reklam çözümlerini onlara sunmaktadır. Dijital reklam sektöründe kusursuz ve kesintisiz bir hizmet anlayışına sahip olan Crabs Media, sektöre yön veren global bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Crabs Media, tüm dünyada geçerliliği bulunan ve bir uzmanlık göstergesi olan Premier Google Partner sertifikasına sahip ajanslar arasında yerini almıştır. Türkiye’de sadece 5 ajansın sahip olduğu bu premier rozet, Google tarafından yalnızca yüksek deneyime sahip olan ajanslara verilmektedir. Böylece Crabs Media, Premier Google Partner dahilinde olup, ek sertifikasyon gerekliliklerini sağlamakta ve Google tarafından daha fazla destek almaktadır.

Premier Google Partner rozeti sahibi olan Crabs Media, 2016 yılı itibari ile yıllık ortalama 3 milyon TL Google AdWords reklam bütçesi yönetmektedir. Bunun yanında 200’e yakın işletmenin Google AdWords ile sosyal medya reklam ve uygulamalarını da yürütmektedir. Türkiye’deki sayılı ajanslar içinde bulunmak ve yüksek deneyimli ajanslar arasında görülmek Crabs Media için bir onur ve mutluluktur.