Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

  Kurumsal

  2007 yılından bu yana yüzlerce müşteriye ulaşan firmamız, her geçen yıl ekibini genişleterek profesyonel çözümler üretmeye devam etmektedir.

  Crabs Media 2014 Haziran ayından itibaren yenilenen ismi ve Google Partners çözüm ortaklığı ile başta Google Reklamları olmak üzere Web Geliştirme, Facebook Reklamları, Sosyal Medya, SEO (Search Engine Optimization) ve E-Posta Hizmetleri vermektedir.

  Crabs Media İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlamanın farklı ve başarılı yollarını bilen, strateji, tasarım, teknoloji ve pazarlama konularında tecrübeli ekibi ile müşterilerine ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunmaktadır.

  • ÖNEMSİYORUZ.

   Crabs Media ekibi olarak, daima müşterilerimizin iş hizmetini en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırıyor ve daha sağlam bir çalışma ile birlikte başarımızı arttırarak memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz.

  • GELİŞTİRİYORUZ.

   İnternet teknolojisindeki başarımızı sizler için Google Reklamları, Web Geliştirme, Facebook Reklamları, Sosyal Medya, SEO (Search Engine Optimization) ve E-Posta geliştirerek öncülüğe imza atıyoruz.

  • BÜYÜTÜYORUZ.

   Crabs Media’daki iş hizmetini dikkate alarak müşterilerimizin ilgisini, beğenisini ve güvenini kazanarak stratejimizi internetteki teknoloji ve tasarımımız dijital pazarlama alanlarında başarımızı sizler için büyütüyoruz.

  • Hüseyin Bey’e ve size yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum,  başladığınız günde...

   - Selen Şengül, Pos Tercüme
  • Tamamen alaninda uzman ilgili Google adwors ve sosyal medyada bizleri üst siralara taşiyan güveni...

   - Ahmet Erdem Bumin – Master İç Mimarlık
  • Sosyal medya, Adwords ve tüm dijital medya arayışlarımıza son buldurduğu için kendilerine te...

   - Ersin Şen – Vize Merkezi
  • Websitemi , seo çalışmalarımı ve reklam çalışmalarımı yürüten crabs media'ya çok teşek...

   - Dr. Emrah Cinik
  Yorumlar (Henüz yorum yapılmamış)

  Henüz yorum yapılmamış