Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

  Google Adwords

  Siteye gitmek için tıklayınız.
  google adwords
  • Crabs Media
  • Pazartesi, Haziran 29, 2015
  • Google Adwords için yorumlar kapalı

  Google reklam sistemi ile para kazanma imkanını tüm kullanıcılarına en uygun imkanlar ile sağlayan gelişmiş bir arama motoru sistemi olarak dikkatleri çekiyor diyebilmekteyiz. Web siteleri oluşturulurken öncelikli amaç çoğu zaman maddiyat kaynaklı olduğundan dolayı insanlar kolay yoldan iyi para kazanmanın yollarını belirgin şekilde aramaktadırlar.

  Zaman içerisinde bu konular ile alakalı olarak çeşitli gelişmeler yaşanıyor diyebilmekteyiz. Bu sistem, dünya genelindeki reklam sistemleri içerisinde en çok kazandıranlar arasında başarılı bir şekilde yerini almıştır.

  Google Adwords Nedir?
  Google Adwords, firmanın insanlara reklam vermeleri için kurduğu bir reklam alım ve yönetim sistemi olarak dikkatleri çekmektedir. Bu sistem sayesinde Google reklam alanlarında ve reklam alan sitelerde kuruluşunuz ya da web sitenizin reklamlarını yayınlayabilme şansına sahip oluyorsunuz. Gelişmiş bir yönetim sistemi olarak dikkatleri çekiyor ve zaman içerisinde maksimum kullanım seviyesine ulaşmıştır.

  Hangi kelimenin arama sonuçlarında çıkmak istiyorsanız o kelimeye özel teklifler sunuyor ve arama motoru hesabına yatırıyorsunuz. Kelimede ki rekabet ile doğru orantılı olarak tık başı gelirler vs. değişikliklik göstermektedir ve bu nedenle hitap edeceğiniz kitleyi çok iyi analiz etmeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

  Aksi takdirde çok olumlu sonuçlar ile karşılaşmayacağınız aşikar. Zira sistem biraz acımasız çalışmaktadır. Google Adwords nedir sorusunun yanıtı kısaca bu şekilde açıklanabilir. Google reklam vermek için çok önemli bir mecra olarak dikkatleri çekiyor. Bu nedenle yönetimi profesyonellere yaptırmak son derece iyi olacaktır.

  Bir Google AdWords reklamı yarattığınızda, reklamınızın hangi anahtar kelimeler için yapılan aramalarda görüntüleneceğini belirler ve herbir tıklama için ödemeyi arzu ettiğiniz maksimum miktarı seçebilirsiniz. Yalnız, birileri reklamınız üzerinde tıklama yaptığı zaman ödeme yaparsınız.

  Hatta paranızı daha çok korumak için AdWords İndirimcimiz sonuç sayfaları üzerinde reklamınızın sırasını korumak üzere gereken en düşük ücreti ödemeniz için gerçek CPC’yi otomatik olarak aşağı çekmektedir.

  İlginizi Çekebilir  E-Posta Hizmetleri

  Aylık olarak ödemeniz gereken bir minimum yoktur – etkinleştirme ücreti yalnızca 5 US$’dır. Reklamlarınız faturalama bilgisini göndermenizden hemen sonraki dakikalar içinde çalışmaya başlar. Reklamlarınızın performansını çevrimiçi hesap Kontrol Merkezi’nizdeki raporları kullanarak kolayca izleyebilirsiniz.

  Yorumlar (Henüz yorum yapılmamış)

  Henüz yorum yapılmamış

  Yoruma Kapalı.